Oferty specjalne dla uczestników ŚDM

Autor: Aleksandra Mularczyk

NEWS_PHOTO_znizki

Dwie  duże firmy – Orange Polska S.A. oraz PKP Intercity – przygotowały dla uczestników ŚDM specjalne oferty. Promocje dedykowane są pielgrzymom oraz rodzinom, które będą ich gościć.

Niższe rachunki

Dzięki promocji Orange Polska S.A. rodziny przyjmujące pielgrzymów ŚDM będą mogły skorzystać ze zniżek abonamentu na usługi telefoniczne oraz internetowe.

„W związku z prowadzonymi na szeroką skalę pracami dotyczącymi organizacji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie,  wspólnie z naszym Partnerem Technologicznym przygotowaliśmy specjalną ofertę dla rodzin, które podczas tego wyjątkowego wydarzenia zdecydują się przyjąć Pielgrzymów do swoich domów” – napisał w liście, skierowanym do rodzin, Radosław Adamczyk, przedstawiciel Orange Polska S. A.

Promocja pozwala na obniżenie miesięcznego abonamentu na usługę z telefonem komórkowym lub bez urządzenia o 25% oraz na usługę internetu mobilnego z urządzeniem lub bez niego o 25%.

Parafialne Komitety Organizacyjne otrzymały ulotki z ofertą oraz kupony, które umożliwią rodzinom skorzystanie z promocji w salonach i punktach sprzedaży oferujących usługi Orange. Rabat przyznawany jest w przypadku zawarcia umowy na czas określony, tj. 24 miesiące.

Szczegóły oraz regulamin promocji TUTAJ.

Tanie bilety

PKP Intercity zachęca natomiast zarejestrowanych pielgrzymów do skorzystania z oferty „Bilet ŚDM Kraków 2016”. Pielgrzym zapłaci jedyne 149 zł za trzy jednorazowe przejazdy bezpośrednimi pociągami TLK lub IC w klasie 2 w wagonach z miejscami do siedzenia w dowolnej relacji.

Bilet można zakupić jedynie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży e – IC. W trakcie zakupu, pielgrzym podaje imię, nazwisko, numer pielgrzyma oraz numer dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.

Przed każdym przejazdem pielgrzym ma obowiązek zalegalizować bilet pobierając do niego miejscówkę w internetowym systemie sprzedaży e – IC. Bilet ŚDM Kraków 2016 i wydana do niego miejscówka stanowią komplet. Bilet bez miejscówki jest nieważny.

Oferta obowiązuje od 16 lipca do 15 sierpnia 2016 roku.

Rozkład jazdy oraz wskazówki dotyczące lokalizacji dworców, zakupu biletów, informacje dla osób niepełnosprawnych i regulamin przejazdu TUTAJ.

Dominika Stoszek

źródło: http://www.krakow2016.com/oferty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *